Góry Sowie zapewniają moc atrakcji oraz wiele wspaniałych miejsc do uprawiania różnego rodzaju narciarstwa.

Trasy biegowe oraz stoki zjazdowe przygotowane na najwyższym poziomie zawsze czekają na swoich entuzjastów.

W Górach Sowich zlokalizowanych jest kilka ośrodków narciarstwa zjazdowego. Najbardziej popularne mieszczą się w Rzeczce i Sokolcu, tworzących jedno z większych centrów narciarskich w Sudetach, oraz w Jugowie i na stoku Wielkiej Sowy. Narciarze maja tu do dyspozycji trasy o zróżnicowanym stopniu trudności i różnych długościach. Stacja Narciarska Rzeczka-Sokolec posiada wyciągi na Przełęczy Sokolej i jeden osobny wyciąg ,,Na Stoku”, położony poniżej przełęczy w środkowej części Rzeczki. Stacja narciarska „Jugów Park” to ośrodek średniej wielkości położony przy schronisku „Zygmuntówka” na zachodnich stokach Rymarza (913 m n.p.m.) w pobliżu Przełęczy Jugowskiej.

Trasy zjazdowe:

www.przeleczsokola.pl - Przełęcz Sokola Ski - Sokolec

www.nartyrzeczka.com - Kompleks wyciągów "Górnik" - Rzeczka

www.nastoku.info - OW Na Stoku - Rzeczka

www.przygorzeski.pl - PHU Ośrodek Turystyki Weekendowej Przy Górze Anna Gojdka

http://bukowachata.pl/ - Jugów Park

Kamery:

http://sowiedoly.pl/index.php/pl/gorysowie/80-gorysowie/235-kamery_gorysowie.html

 

SOWIE DOŁY

Sowie Doły - mroczne i tajemnicze miejsca w Górach Sowich. Nazwa inspirowana fikcyjną miejscowością, w której toczy się akcja serialu "Znaki".

Znajdź nas również na Facebooku oraz Instagramie:
 

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda

Top
Strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na temat korzystania z plików cookie znajduje się w regulaminie. More details…